Domy szeregowe w Dąbrówce pod Poznaniem

Realizujemy inwestycje deweloperskie w Poznaniu i mniejszych miejscowościach regionu, np. w Dąbrówce. Dzięki nam spełniają się marzenia wielu ludzi o idealnym miejscu do życia. Zapoznaj się z ofertą Jandach. Zobacz, jakie domy szeregowe z ogrodem możemy Ci zaoferować. Postaw na nowoczesne budownictwo i wybierz sąsiedztwo zieleni i ciszy.

Przytulne domy szeregowe urządzone tak, jak chcą Klienci

Od blisko trzydziestu lat wykonujemy inwestycje deweloperskie, które można opisać jako funkcjonalne. Domy szeregowe Jandach z rynku pierwotnego to przestronne przestrzenie, gdzie wyznaczono miejsca sprzyjające wypoczynkowi, pracy, zabawie. Przemyślany układ umożliwia wdrożenie wielu pomysłów aranżacyjnych. Inwestycje deweloperskie Jandach mają już rozprowadzoną instalację, zamontowane grzejniki, wykonane tynki i wylewki. Przyszli mieszkańcy mają jednak możliwość dokonania stosownych zmian instalacyjnych. Pozostałe kwestie, takie jak kolory ścian, materiały podłogowe, drzwi itd. pozostawiamy ich gustowi.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Inwestycje deweloperskie z dala od miejskiego zgiełku

Nasze osiedla mieszkaniowe wznosimy w miejscach, gdzie za sąsiadów ma się harmonię i spokój. Wybierając domy szeregowe Jandach, bynajmniej nie trzeba rezygnować z wygód, jakie oferuje miasto. Nasze inwestycje mieszkaniowe są położone w pobliżu węzłów komunikacyjnych pozwalających w ciągu kilkunastu minut dostać się do centrum Poznania. W miejscowościach, np. w Dąbrówce, w jakich realizujemy nasze projekty, nie brakuje infrastruktury zapewniającej wszystko to, co niezbędne do codziennego życia.

Domy z ogrodem – czy można chcieć czegoś więcej?

Niewątpliwym atutem wyróżniającym inwestycje dewelopera Jandach są ogródki czyniące domy jeszcze bardziej atrakcyjnymi nieruchomościami. Ten kawałek przydomowej zieleni można zagospodarować na wiele sposobów. Bez problemu znajdzie się w nim miejsce na grządki z warzywami, mini plac zabaw dla dzieci, kąt do grillowania i przestrzeń na meble ogrodowe lub leżaki. Podczas ciepłych miesięcy, ale i nie tylko, po powrocie z pracy lub dzieci ze szkoły, wypoczniecie we własnym zielonym zakątku.

Domy szeregowe z ogrodem w opcji kredytowania

Pomagamy naszym Klientom zrealizować pragnienie o domu dla rodziny, gdzie przez wiele kolejnych lat będzie ona szczęśliwa. Dlatego też możemy zaproponować konkurencyjne ceny za metr kwadratowy. Dodatkowo wybrane domy szeregowe z ogrodem można zakupić w opcji kredytowania współfinansowanego przez program MDM – Mieszkanie dla Młodych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090