Inwestycje deweloperskie w Dąbrówce

Inwestycje deweloperskie Jandach powstają w cichych i spokojnych miejscowościach (np. Dąbrówka koło Poznania), z których bez problemu można dostać się do centrum stolicy Wielkopolski. Bez względu na to, czy są to dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej, czy domy jednorodzinne z ogrodem, za każdym razem deweloper Jandach przywiązuje wielką wagę do najwyższej jakości wykonania nieruchomości oraz dba o detale wpływające na jej praktyczne, jak i estetyczne aspekty. W przypadku wszystkich inwestycji stawiamy na trwałe, ale i piękne materiały, nie tracące przez dziesiątki lat na swoich właściwościach.

Nowe mieszkania i domy z rynku pierwotnego oczekiwane przez Klientów

Inwestycje mieszkaniowe od Jandach można określić jako słoneczne, przytulne, przestronne przestrzenie spełniające założenia zróżnicowanych grup Klientów. Domy jednorodzinne z ogrodem oraz dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej są projektowane z myślą o singlach, młodych parach oraz rodzinach z dziećmi. Funkcjonalne rozplanowanie poszczególnych pomieszczeń pozwala na stworzenie wygodnego miejsca do pracy, niczym niezakłóconego wypoczynku i bezpiecznej zabawy. Na kilkudziesięciometrowej przestrzeni znalazło się miejsce na wygodną kuchnię, salon sprzyjający relaksowi, sypialnie pozwalające wypocząć po długim dniu, łazienkę zapewniającą swobodę podczas kąpieli i zabiegów pielęgnacyjnych, kominek wprowadzający miłą, wyjątkową atmosferę do każdego domu.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Własne mieszkania z ogrodem w Dąbrówce

Inwestycje deweloperskie w takich miejscowościach jak Dąbrówka mają bardzo ważną zaletę. Pozwalają bowiem żyć w otoczeniu zieleni, każdego dnia delektować się ciszą, spokojem i jednocześnie korzystać z rozbudowanej infrastruktury oraz w ciągu kilkunastu minut dotrzeć do centrum Poznania. Tym samym można żyć z dala od wielkomiejskiego zgiełku i jednocześnie korzystać z jego wszystkich dobrodziejstw.

Funkcjonalne mieszkania i domy z ogrodem, na jakie stać każdego

Deweloper Jandach oferuje domy z ogrodem i dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej w atrakcyjnych cenach. Tym samym marzenia wielu osób o własnym lokum mogą się spełnić szybciej niż to zakładano. Jeśli jeszcze do tego dojdzie opcja korzystnego kredytowania zakupu nieruchomości, można już urządzać mieszkanie lub dom. Wybrane inwestycje deweloperskie realizowane przez Jandach kwalifikują się do programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych. Nie warto zatem odkładać marzeń o własnym „M” na jutro. Już dziś warto zapoznać się z realizacjami Jandach i zdecydować się na dom lub mieszkanie, w których w końcu będzie można poczuć się jak u siebie.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090