Mieszkania z ogródkiem w Dąbrówce pod Poznaniem

Deweloper Jandach może zaoferować swoim Klientom tanie, przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkania z ogródkiem w zabudowie szeregowej zlokalizowane w wielu podpoznańskich miejscowościach. Jedną z nich jest Dąbrówka, którą od centrum stolicy Wielkopolski dzieli zaledwie pół godziny jazdy autem. Zamieszkanie właśnie tutaj to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich chcących mieć za sąsiadów zieleń i ciszę, ale jednocześnie móc korzystać z infrastruktury niezbędnej do codziennego funkcjonowania. W Dąbrówce nie brakuje sklepów i innych punktów handlowo-usługowych, szkół, przychodni, placówek oświaty.

Mieszkania dwupoziomowe z ogródkiem – i w Dąbrówce żyje się świetnie

Deweloper Jandach stawia wyłącznie na przemyślane projekty. Zatem Klienci wybierający mieszkania w zabudowie szeregowej mogą mieć pewność, że kupują przestrzenie idealne do życia rodzinnego, pracy, wypoczynku oraz zabawy. Co ważne, mieszkania w stanie deweloperskim dają wiele możliwości aranżacyjnych. To osoby mające tam zamieszkać, decydują o kolorach ścian, materiałach jakie zostaną położone na podłogach, oświetleniu i wielu innych elementach aranżacji, wykończenia wnętrz. Niewątpliwym atutem wyróżniającym mieszkania z rynku pierwotnego od Jandach są ogródki. Kawałek przydomowej zieleni stwarza wiele opcji do skorzystania z niej, a czas spędzony na świeżym powietrzu przyniesie wyłącznie same pozytywy. Zorganizowanie weekendowego grilla z przyjaciółmi, popołudniowy wypoczynek na leżaku z książką, wesoła dziecięca zabawa w piaskownicy, prowadzenie przydomowego warzywnika – to tylko kilka z rzeczy, jakie można robić we własnym ogrodzie.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Słoneczne i przytulne mieszkania w stanie deweloperskim z dopłatą

Czy ze względów finansowych odkładasz marzenia o własnym „M” na później? Koszt zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym przewyższa Twoje możliwości? Dzięki ofercie, jaką swoim Klientom prezentuje deweloper Jandach, już dziś możesz zacząć rozglądać się za nowym lokum. Proponujemy bowiem konkurencyjne ceny za metr kwadratowy. Dodatkowo wybrane mieszkania w zabudowie szeregowej są współfinasowane z programu MDM – Mieszkanie dla Młodych. Sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o Tobie i potrzebach Twoich bliskich. Wybierz dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem, w którym poczujesz się jak u siebie.

Mieszkania szeregowe. Dąbrówka to lokalizacja godna uwagi

Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje deweloper Jandach. Zapoznaj się z naszymi realizacjami – mieszkaniami wzniesionymi w Poznaniu i podpoznańskich miejscowościach, np. w Dąbrówce. Spełnij marzenia swoje i rodziny o przestrzeni idealnej do życia.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090